![](https://www.athensmetromall.gr/photos/c_574px_558px/stores/202305/metromall___staff_gallery_.jpg)
![](https://www.athensmetromall.gr/style/images/tsm_divider.png)
![](https://www.athensmetromall.gr/style/images/main_left_element.png)
![Staff Gallery](https://www.athensmetromall.gr/photos/c_574px_558px/stores/202402/staff_gallery.jpg)
Η Staff Gallery ιδρύθηκε το 1992 και είναι ένα denim brand γνωστό για την υψηλή ποιότητα, την τέλεια εφαρμογή, την καινοτομία και την πρωτοποριακή σχεδίαση.
Η κάθε συλλογή δημιουργείται πάντα με βάση το denim με νέες καινοτομίες και ιδιαίτερα washes αλλά και με πολλά αλλά κομμάτια που ακολουθούν τα παγκόσμια Fashion trends και αναβαθμίζουν κάθε γκαρνταρόμπα!
Η βιωσιμότητα και η προστασία του περιβάλλοντος αποτελεί μέλημα της Staff Gallery και για αυτό η denim συλλογή διαθέτει μεγάλο ποσοστό Jeans κατασκευασμένα από βιολογικό βαμβάκι.